Nationale & internationale races 2017-2018

 
December 2017
16-17 december Kamensk-Uralski Rusland Russische Superliga - races 1 & 2
23 december Tjumen Rusland Kampioenschap van Tjumen
23 december Usolje-Sibirskoje Rusland Prijs van de burgemeester van Usolje-Sibirskoje
23-24 december Shadrinsk Rusland Russisch kampioenschap - semifinale 1
23-24 december Ufa Rusland Russisch kampioenschap - semifinale 2
23-24 december Neftekamsk Rusland Russisch kampioenschap - semifinale 3
29-30 december Togliatti Rusland Russisch kampioenschap - finale 1
 
Januari 2018
5 januari  Strömsund Zweden Zweedse Liga - race 1
5-6 januari Kamensk-Uralski Rusland Russisch kampioenschap - finale 2
6 januari Örnsköldsvik Zweden Zweedse Liga - race 2
6 januari Růžená Tsjechië Tsjechisch teamkampioenschap - race 1 (afgelast)
7 januari Bollnäs Zweden Zweedse Liga - race 3
7 januari Nepomuk Tsjechië Tsjechisch kampioenschap - race 1 (afgelast)
15-16 januari Jugorsk Rusland  Rusland Cup - finale 1
20 januari Hallstavik Zweden Zweedse Liga - race 4
20 januari Opatovice nad Labem Tsjechië Tsjechisch kampioenschap - race 2 (afgelast)
20 januari Sankt Johann/Pg. Oostenrijk Internationale race (afgelast)
20 januari Vjatskiye Poljany Rusland Russisch juniorenkampioenschap - semifinale
21 januari Gävle Zweden Zweedse Liga - race 5
21 januari Kopřivnice Tsjechië Tsjechisch kampioenschap - race 3 (afgelast)
21 januari Vjatskiye Poljany Rusland Russisch juniorenkampioenschap - finale
21 januari Weissenbach Oostenrijk Internationale race
26 januari Örnsköldsvik Zweden Zweedse Liga - race 6
27 januari Račice Tsjechië Tsjechisch teamkampioenschap - race 2 (afgelast)
27 januari Strömsund Zweden Zweedse Liga - race 7
27-28 januari Ufa Rusland Russische Superliga - races 3 & 4
27-28 januari Shadrinsk Rusland Russische Liga - races 1 & 2
28 januari Holice v Čechách Tsjechië Tsjechisch kampioenschap - race 4 (afgelast)
 
Februari 2018
3 februari Hallstavik Zweden Zweedse Liga - race 8
3 februari Kauhajoki Finland Fins kampioenschap
3 februari Mělice Tsjechië Tsjechisch teamkampioenschap - race 3 (afgelast)
3-4 februari Kamensk-Uralski Rusland Russisch juniorenkampioenschap - teams
4 februari Gävle Zweden Zweedse Liga - race 9
4 februari Hamr na Jezeře/Chrastná Tsjechië Tsjechisch teamkampioenschap - race 4 (afgelast)
10-11 februari Vjatskiye Poljany Rusland Rusland Cup - finale 2
17 februari Bollnäs Zweden Zweedse Liga - race 10
17-18 februari Lukhovitsy Rusland Russische Liga - races 3 & 4
24 februari Hallstavik Zweden Zweeds kampioenschap - finale
24-25 februari Togliatti Rusland Russische Superliga - races 5 & 6
 
Maart 2018
1 maart Berlijn Duitsland Duits kampioenschap
3 maart Målilla Zweden G & B Isracing Cup
10 maart Mělice Tsjechië Tsjechisch kampioenschap (afgelast)
10 maart  Varkaus Finland Nordic Championship 
11 maart Kopřivnice Tsjechië International Tsjechisch kampioenschap (afgelast)
       
April 2018
6 april Heerenveen Nederland Roelof Thijs Bokaal 2018