Semifinales Russisch Kampioenschap

Op drie plaatsen in Rusland werden in het weekend voor Kerst kwalificatieraces verreden voor het Russisch kampioenschap. Vanuit iedere voorronde gaan de beste vijf rijders door naar de finales, die voor 29-30 december en 5-6 januari gepland staan in Togliatti en Kamensk-Uralski. De uiteindelijke uitslag van het Russisch kampioenschap bepaalt welke rijders Rusland mogen vertegenwoordigen in het Wereldkampioenschap.

Semifinale Russisch Kampioenschap - Neftekamsk - 23-24 dec. 2017
1. Dinar Valeev Kamensk-Uralski 14+15=29
2. Daniil Ivanov Togliatti 14+14=28
3. Nikita Tarasov Kamensk-Uralski 13+11=24
4. Mikhail Litvinov Togliatti 11+12=23
5. Nikita Toloknov Togliatti 13+10=23
6. Eduard Krysov Vjatskije Poljany 10+10=20
7. Aleksej Ivanov Izhevsk 8+9=17
8. Dmitri Bulankin Neftekamsk 7+10=17
9. Maksim Karpukhin Saransk 9+3=12
10. Maksim Maslikov Saransk 6+6=12
11. Ivan Volkov Glazov 2+6=8
12. Anton Sozykin Neftekamsk 4+4=8
13. Aleksandr Kozyrev Togliatti 5+2=7
14. Dmitri Strelkov Izhevsk 1+6=7
15. Vladimir Bashmakov Neftekamsk 2+1=3
16. Danil Lushnikov Saransk 1+1=2
        
Semifinale Russisch Kampioenschap - Shadrinsk - 23-24 dec. 2017
1. Dmitri Koltakov Ufa  14+15=29 
2. Sergej Karatsjintsev  Ufa  14+14=28 
3. Vasili Nesytykh  Kamensk-Uralski  12+12=24+3
4. Jevgeni Sharov  Kamensk-Uralski  12+12=24+2 
5. Dmitri Khomitsevitsj  Kamensk-Uralski  13+9=22 
6. Jevgeni Sajdullin  Togliatti  10+9=19 
7. Igor Sajdullin  Samara  9+7=16 
8. Konstantin Kolenkin  Shadrinsk  8+8=16 
9. Artjom Akulov  Shadrinsk  4+10=14 
10. Ivan Khuzhin  Kamensk-Uralski  6+7=13 
11. Juri Olejnik  Shadrinsk  5+7=12 
12. Rustam Akumbaev  Shadrinsk  6+3=9 
13. Dmitri Borodin  Shadrinsk  3+3=6 
14. Aleksandr Maslov  Krasnojarsk  2+2=4 
15. Viktor Jaroslavtsev  Shadrinsk  2+1=3 
16. Jevgeni Maksimov Barnaul  0+1=1 
        
Semifinale Russisch Kampioenschap - Ufa - 23-24 dec. 2017
1. Andrej Shishegov  Bashkortostan  14+15=29 
2. Daniil Ivanov  Togliatti  15+12=27 
3. Dmitri Soljannikov  Kamensk-Uralski  12+13=25 
4. Vladimir Bobin  Kamensk-Uralski  11+12=23 
5. Nikita Shadrin  Ufa  11+10=21
6. Sergej Makarov  Lukhovitsy  11+9=20 
7. German Khanmurzin Salavat  8+8=16 
8. Nikita Bogdanov  Ufa  6+9=15 
9. Vadim Svinukhov  Togliatti  8+6=14 
10. Jevgeni Urakov  Glazov  7+4=11 
11. Jelisej Vydrin  Bashkortostan  4+6=10 
12. Andrej Zhdanov   Novosibirsk  5+5=10 
13. Aleksandr Moskovka Moskou  3+5=8 
14. Artjom Afanasjev  Ufa  2+2=4 
15. Vjatsjeslav Rogozhin  Lukhovitsy  0+3=3 
16. Nikita Panov  Bashkortostan  2+0=2 
17. Nikolaj Makarov Lukhovitsy 1+0=1