Ice Speedway of Nations 2019

WK Teams - Togliatti - 16 & 17 feb. 2019
1. Rusland 30+30=60 Daniil Ivanov 12+11=23
      Dmitri Koltakov 10+10=20
      Dmitri Khomitsevitsj 8+9=17
2. Zweden 26+26=52 Niclas Svensson 9+10=19
      Ove Ledström 8+9=17
      Martin Haarahiltunen 9+7=16
3. Oostenrijk 22+16=38 Franky Zorn 13+10=23
      Charly Ebner 8+4=12
      Josef Kreuzberger 1+2=3
4. Duitsland 17+17=34 Max Niedermaier 10+11=21
      Stefan Pletschacher 4+3=7
      Hans Weber 3+3=6
5. Finland 12+12=24 Matti Isoaho 8+6=14
      Tomi Tani 4+6=10
      Jussi Nyrönen 0+0=0
6. Kazachstan 10+12=22 Vladimir Tsjeblokov 6+9=15
      Denis Slepukhin 3+3=6
      Sergej Serov 1+0=1
7. Tsjechië 9+12=21 Andrej Diviš 6+8=14
      Jan Klauz 1+3=4
      Lukáš Volejník 2+1=3

 

Europees Kampioenschap 2019

Europees Kampioenschap - Ufa - 9 & 10 feb. 2019
1. Sergej Makarov Rusland 15+16=31
2. Ivan Tsjitsjkov Rusland 14+15=29
3. Luca Bauer Duitsland/Italië 13+13=26+3
4. Jasper Iwema Nederland 12+14=26+2
5. Markus Jell Duitsland 11+11=22
6. Albin Lindblom Zweden 10+10=20
7. Jonas Andersson Zweden 6+12=18
8. Dmitri Soljannikov Rusland 16+2=18
9. Andrej Diviš Tsjechië 8+9=17
  Josef Kreuzberger Oostenrijk 9+8=17
11. Tomi Tani Finland 5+7=12
12. Jan Klauz Tsjechië 4+6=10
13. Lukáš Volejník Tsjechië 7+1=8
14. Nikita Bogdanov Rusland N+5=5
  Jussi Nyrönen Finland 2+3=5
16. Nikita Shadrin Rusland N+4=4
17. Janni-Pekka Koivula Finland 3+0=3
18. Sebastian Gegenbauer Duitsland 1+0=1

WK-finale 2.2 Shadrinsk

WK-finale 2.2 - Shadrinsk - 10 feb. 2019
1. (106) Dmitri Koltakov Rusland 14
2. (919) Dmitri Khomitsevitsj Rusland 12
3. (16) Konstantin Kolenkin Rusland 12
4. (114) Dinar Valeev Rusland 11
5. (333) Daniil Ivanov Rusland 9
6. (33) Hans Weber Duitsland 9
7. (383) Nikita Toloknov Rusland 9
8. (181) Andrej Shishegov Rusland/Kazachstan 8
9. (17) Dmitri Borodin Rusland 7
10. (58) Stefan Svensson Zweden 6
11. (97) Ove Ledström Zweden 5
12. (18) German Khanmurzin Rusland 4
13. (65) Charly Ebner Oostenrijk 3
14. (99) Stefan Pletschacher Duitsland 3
15. (199) Martin Haarahiltunen Zweden 2
16. (88) Max Niedermaier Duitsland 2
17. (192) Niclas Svensson Zweden 2

Vanwege de slechte conditie van het ijs is de race na 20 heats gestopt, en zijn er geen finaleheats gereden.

Klassement WK 2019

WK-klassement 2019 1.1 1.2 2.1 2.2 3.1 3.2 4.1 4.2 5.1 5.2 tot.
1. (106) Dmitri Koltakov Rusland 13 18 19 14              64
2. (333) Daniil Ivanov Rusland 19 19 17 9             64
3. (919) Dmitri Khomitsevitsj Rusland 17 18 13  12              48
4. (114) Dinar Valeev Rusland 17 15 17 11             60
5. (383) Nikita Toloknov Rusland 10 11 15 9             45
6. (199) Martin Haarahiltunen Zweden 15 11             36
7. (33) Hans Weber Duitsland 9 9             31
8. (181) Andrej Shishegov Rusland/Kazachstan 4 8 6 8             26
9. (58) Stefan Svensson Zweden 5 7 7 6             25
10. (97) Ove Ledström Zweden 9 4             22
11. (16) Konstantin Kolenkin Rusland - - 10 12 - - - - - - 22
12. (192) Niclas Svensson Zweden 6 6             20
13. (65) Charly Ebner Oostenrijk 2 3 3 3             11
14. (88) Max Niedermaier Duitsland 3 5             11
15. (17) Dmitri Borodin Rusland - - 4 7 - - - - - - 11
16. (100) Franky Zorn Oostenrijk 7 N N             7
17. (99) Stefan Pletschacher Duitsland N N 3 3             6
18. (18) German Khanmurzin Rusland - - 0 4 - - - - - - 4
19. (5) Vladimir Tsjeblokov Kazachstan 0 2 - - - - - - - - 2
20. (16) Sergej Serov Kazachstan 1 1 - - - - - - - - 2
21. (17) Denis Slepukhin Kazachstan N 1 - - - - - - - - 1
22. (18) Pavel Nekrasov Kazachstan N 0 - - - - - - - - 0
                              
WK-finales 2019
1 = Almaty Kazachstan                      
2 = Shadrinsk Rusland                      
3 = Berlijn Duitsland                      
4 = Inzell Duitsland                      
5 = Heerenveen Nederland                      

WK-finale 2.1 Shadrinsk

WK-finale 2.1 - Shadrinsk - 9 feb. 2019 s1 s2 fin. tot.
1. (333) Daniil Ivanov Rusland 12 2   3 17
2. (106) Dmitri Koltakov Rusland 14 3   2 19
3. (114) Dinar Valeev Rusland 13   3 1 17
4. (383) Nikita Toloknov Rusland 13   2 d 15
5. (919) Dmitri Khomitsevitsj Rusland 12   1   13
6. (16) Konstantin Kolenkin Rusland 10 0     10
7. (199) Martin Haarahiltunen Zweden 7 1     8
8. (58) Stefan Svensson Zweden 7   0   7
9. (192) Niclas Svensson Zweden 6       6
10. (181) Andrej Shishegov Rusland/Kazachstan 6       6
11. (97) Ove Ledström Zweden 4       4
12. (33) Hans Weber Duitsland 4       4
13. (17) Dmitri Borodin Rusland 4       4
14. (665) Charly Ebner Oostenrijk 3       3
15. (99) Stefan Pletschacher Duitsland 3       3
16. (88) Max Niedermaier Duitsland 1       1
17. (18) German Khanmurzin Rusland 0       0

weden