Fins Kampioenschap 2019

Fins Kampioenschap - Kauhajoki - 23 feb. 2019
1. Mats Järf 11+3+3
2. Matti Isoaho 12+2+2
3. Christer Biskop 13+1
4. Tomi Tani 15+0
5. Jussi Nyrönen 10+1
6. Tomi Norola 10+0
7. Mikko Mäkinen 9
8. Jani-Pekka Koivula 9
9. Riku Laurunen 8
10. Jukka-Pekka Seppä 5
11. Markku Larronmaa 5
12. Andrew Barrett (Australië) 4
13. Timo Kankkunen 3
14. Timo Smed 2
15. Jarno Siltakoski 2
16. Jero Kirilov 1
17. Tommi Suolammi 0
18. Teppo Toivola 0

Rusland Cup 2019

Rusland Cup - Vjatskye Poljany - 16 & 17 feb. 2019
1. Igor Kononov Togliatti 12+12=24
2. Ivan Tsjitsjkov Ufa 11+11=22
3. Jevgeni Sajdullin Togliatti 10+11=21
4. Vladimir Bobin Kamensk-Uralski 8+12=20
5. Sergej Makarov Lukhovitsy 10+10=20
6. Nikita Tarasov Kamensk-Uralski 9+11=20
7. Konstantin Kolenkin Shadrinsk 11+7=18
8. Nikita Bogdanov Ufa 8+10=18
9. Jevgeni Sharov Kamensk-Uralski 8+8=16
10. Igor Sajdullin Togliatti 10+6=16
11. Ivan Khuzhin Kamensk-Uralski 5+9=11
12. Nikita Shadrin Ufa 4+5=9
13. Vasili Nesytykh Kamensk-Uralski 3+3=6
14. Maksim Kortsjemakha Novosibirsk 6+0=6
15. Dmitri Borodin Shadrinsk 3+2=5
16. German Khanmurzin Shadrinsk 2+1=3
17. Vadim Svinukhov Togliatti N+2=2

Europees Kampioenschap 2019

Europees Kampioenschap - Ufa - 9 & 10 feb. 2019
1. Sergej Makarov Rusland 15+16=31
2. Ivan Tsjitsjkov Rusland 14+15=29
3. Luca Bauer Duitsland/Italië 13+13=26+3
4. Jasper Iwema Nederland 12+14=26+2
5. Markus Jell Duitsland 11+11=22
6. Albin Lindblom Zweden 10+10=20
7. Jonas Andersson Zweden 6+12=18
8. Dmitri Soljannikov Rusland 16+2=18
9. Andrej Diviš Tsjechië 8+9=17
  Josef Kreuzberger Oostenrijk 9+8=17
11. Tomi Tani Finland 5+7=12
12. Jan Klauz Tsjechië 4+6=10
13. Lukáš Volejník Tsjechië 7+1=8
14. Nikita Bogdanov Rusland N+5=5
  Jussi Nyrönen Finland 2+3=5
16. Nikita Shadrin Rusland N+4=4
17. Janni-Pekka Koivula Finland 3+0=3
18. Sebastian Gegenbauer Duitsland 1+0=1

Ice Speedway of Nations 2019

WK Teams - Togliatti - 16 & 17 feb. 2019
1. Rusland 30+30=60 Daniil Ivanov 12+11=23
      Dmitri Koltakov 10+10=20
      Dmitri Khomitsevitsj 8+9=17
2. Zweden 26+26=52 Niclas Svensson 9+10=19
      Ove Ledström 8+9=17
      Martin Haarahiltunen 9+7=16
3. Oostenrijk 22+16=38 Franky Zorn 13+10=23
      Charly Ebner 8+4=12
      Josef Kreuzberger 1+2=3
4. Duitsland 17+17=34 Max Niedermaier 10+11=21
      Stefan Pletschacher 4+3=7
      Hans Weber 3+3=6
5. Finland 12+12=24 Matti Isoaho 8+6=14
      Tomi Tani 4+6=10
      Jussi Nyrönen 0+0=0
6. Kazachstan 10+12=22 Vladimir Tsjeblokov 6+9=15
      Denis Slepukhin 3+3=6
      Sergej Serov 1+0=1
7. Tsjechië 9+12=21 Andrej Diviš 6+8=14
      Jan Klauz 1+3=4
      Lukáš Volejník 2+1=3

 

WK-finale 2.2 Shadrinsk

WK-finale 2.2 - Shadrinsk - 10 feb. 2019
1. (106) Dmitri Koltakov Rusland 14
2. (919) Dmitri Khomitsevitsj Rusland 12
3. (16) Konstantin Kolenkin Rusland 12
4. (114) Dinar Valeev Rusland 11
5. (333) Daniil Ivanov Rusland 9
6. (33) Hans Weber Duitsland 9
7. (383) Nikita Toloknov Rusland 9
8. (181) Andrej Shishegov Rusland/Kazachstan 8
9. (17) Dmitri Borodin Rusland 7
10. (58) Stefan Svensson Zweden 6
11. (97) Ove Ledström Zweden 5
12. (18) German Khanmurzin Rusland 4
13. (65) Charly Ebner Oostenrijk 3
14. (99) Stefan Pletschacher Duitsland 3
15. (199) Martin Haarahiltunen Zweden 2
16. (88) Max Niedermaier Duitsland 2
17. (192) Niclas Svensson Zweden 2

Vanwege de slechte conditie van het ijs is de race na 20 heats gestopt, en zijn er geen finaleheats gereden.