WK-finale 2.1 Shadrinsk

WK-finale 2.1 - Shadrinsk - 9 feb. 2019 s1 s2 fin. tot.
1. (333) Daniil Ivanov Rusland 12 2   3 17
2. (106) Dmitri Koltakov Rusland 14 3   2 19
3. (114) Dinar Valeev Rusland 13   3 1 17
4. (383) Nikita Toloknov Rusland 13   2 d 15
5. (919) Dmitri Khomitsevitsj Rusland 12   1   13
6. (16) Konstantin Kolenkin Rusland 10 0     10
7. (199) Martin Haarahiltunen Zweden 7 1     8
8. (58) Stefan Svensson Zweden 7   0   7
9. (192) Niclas Svensson Zweden 6       6
10. (181) Andrej Shishegov Rusland/Kazachstan 6       6
11. (97) Ove Ledström Zweden 4       4
12. (33) Hans Weber Duitsland 4       4
13. (17) Dmitri Borodin Rusland 4       4
14. (665) Charly Ebner Oostenrijk 3       3
15. (99) Stefan Pletschacher Duitsland 3       3
16. (88) Max Niedermaier Duitsland 1       1
17. (18) German Khanmurzin Rusland 0       0

weden

 

WK-finale 1.2 Almaty

WK-finale 1.2 - Almaty - 3 feb. 2019 s1 s2 fin. tot.
1. (333) Daniil Ivanov Rusland 13   3 3 19
2. (106) Dmitri Koltakov Rusland 13 3   2 18
3. (919) Dmitri Khomitsevitsj Rusland 15 2   1 18
4. (114) Dinar Valeev Rusland 13   2 0 15
5. (199) Martin Haarahiltunen Zweden 11   d   11
6. (383) Nikita Toloknov Rusland 10 1     11
7. (33) Hans Weber Duitsland 8   1   9
8. (181) Andrej Shishegov Rusland/Kazachstan 8 R     8
9. (58) Stefan Svensson Zweden 7       7
10. (192) Niclas Svensson Zweden 6       6
11. (88) Max Niedermaier Duitsland 5       5
12. (97) Ove Ledström Zweden 4       4
13. (665) Charly Ebner Oostenrijk 3       3
14. (5) Vladimir Tsjeblokov Kazachstan 2       2
15. (16) Sergej Serov Kazachstan 1       1
16. (17) Sergej Slepukhin Kazachstan 1       1
17. (18) Pavel Nekrasov Kazachstan 0       0
18. (100) Franky Zorn Oostenrijk N       N

Russische Liga 2019 - races 1 & 2

Russische Liga - races 1 & 2 - Neftekamsk - 26-27 jan. 2019
1. STK Neftekamsk 22+24=46 Dmitri Bulankin 8+12=20
     (Neftekamsk)   Andrej Shishegov 10+9=19
      Anton Sozykin 4+3=7
2. STS Tsybrov 21+21=42 Sergej Makarov 17+15=32
     (Lukhovitsy)   Nikolaj Makarov 4+2=6
      Aleksej Kolganov 0+4=4
2. TsTVS DOSAAF 22+20=42 Nikita Tarasov 11+11=22
     (Kamensk-Uralski)   Vladimir Bobin 8+2=10
      Ivan Khuzhin 3+7=10
4. CSKA 22+19=41 Eduard Krysov 16+16=32
     (Jaroslavl)   Jasper Iwema 5+2=7
      Juri Ivanov 1+1=2
5. Siberië 21+14=35 Maksim Kortsjemakha 17+12=29
     (Novosibirsk)   Andrej Zhdanov 4+2=6
         
6. Mordovia 10+14=24 Maksim Karpukhin 8+8=16
     (Saransk)   Maksim Maslikov 0+5=5
      Daniil Lushnikov 2+1=3
7. Pogress 7+12=19 Aleksandr Kozyrev 2+12=14
     (Glazov)   Konstantin Kolesnikov 4+0=4
      Ilja Kosjakov 1+0=1

WK-finale 1.1 Almaty

WK-finale 1.1 - Almaty - 2 feb. 2019 s1 s2 fin. tot.
1. (114) Dinar Valeev Rusland 11   3 3 17
2. (333) Daniil Ivanov Rusland 14 3   2 19
3. (919) Dmitri Khomitsevitsj Rusland 14   2 1 17
4. (199) Martin Haarahiltunen Zweden 13 2   d 15
5. (106) Dmitri Koltakov Rusland 13   d   13
6. (383) Nikita Toloknov Rusland 9 1     10
7. (97) Ove Ledström Zweden 9 0     9
8. (33) Hans Weber Duitsland 8   1   9
9. (100) Franky Zorn Oostenrijk 7       7
10. (192) Niclas Svensson Zweden 6       6
11. (58) Stefan Svensson Zweden 5       5
12. (181) Andrej Shishegov Rusland/Kazachstan 4       4
13. (88) Max Niedermaier Duitsland 3       3
14. (665) Charly Ebner Oostenrijk 2       2
15. (16) Sergej Serov Kazachstan 1       1
16. (5) Vladimir Cheblokov Kazachstan 0       0
17. (17) Denis Slepukhin Kazachstan N       N
18. (18) Pavel Nekrasov Kazachstan N       N

Russische Superliga 2019 - races 5 & 6

Russische Superliga - races 5 & 6 - Ufa - 26-27 jan. 2019
1. Mega-Lada 33+33=66 Daniil Ivanov 11+15=26
     (Togliatti)   Nikita Toloknov 11+11=22
      Jevgeni Sajdullin 7+5=12
      Igor Sajdullin 4+2=6
      Vadim Svinukhov N+N=N
2. TsTVS DOSAAF 28+37=65 Dmitri Khomitsevitsj 11+10=21
     (Kamensk-Uralski)   Dmitri Soljannikov 7+9=16
      Martin Haarahiltunen 6+9=15
      Jevgeni Sharov 4+9=13
      Vasili Nesytykh N+N=N
3. Bashkortostan-TsTVS 29+26=55 Ivan Tsjitsjkov 9+9=18
     (Ufa)   Dinar Valeev 8+9=17
      Nikolaj Krasnikov 8+3=11
      Nikita Shadrin 4+N=4
      Nikita Bogdanov N+5=5
4. Torpedo-ShAAZ 28+24=52 Dmitri Koltakov 15+13=28
     (Shadrinsk)   Franky Zorn 5+5=10
      Konstantin Kolenkin 3+6=9
      Dmitri Borodin 3+0=3
      German Khanmurzin 2+0=2
         
Tussenstand Russische Superliga 2019 na 6 races
1. Mega-Lada Togliatti 21  
2. Bashkortostan-TsTVS Ufa 16  
3. TsTVS DOSAAF Kamensk-Uralski 10  
4. Torpedo-ShAAZ Shadrinsk 8