Russische Superliga 2019 - races 3 & 4

Russische Superliga - races 3 & 4 - Shadrinsk - 19-20 jan. 2019
1. Bashkortostan-TsTVS 33+37=70 Dinar Valeev 11+15=26
     (Ufa)   Ivan Tsjitsjkov 7+9=16
      Nikolaj Krasnikov 8+7=15
      Nikita Bogdanov 7+6=13
      Nikita Shadrin N+N=N
1. Mega-Lada 36+34=70 Nikita Toloknov 12+10=22
     (Togliatti)   Daniil Ivanov 8+10=18
      Jevgeni Sajdullin 7+9=16
      Igor Sajdullin 9+5=14
      Vadim Svinukhov N+N=N
3. Torpedo-ShAAZ 27+29=56 Dmitri Koltakov 14+14=28
     (Shadrinsk)   Konstantin Kolenkin 9+7=16
      Franky Zorn 1+5=6
      Dmitri Borodin 2+3=5
      German Khanmurzin 1+0=1
4. TsTVS DOSAAF 23+19=42 Dmitri Khomitsevitsj 9+6=15
     (Kamensk-Uralski)   Dmitri Soljannikov 6+8=14
      Jevgeni Sharov 8+3=11
      Vasili Nesytykh 0+2=2
        Martin Haarahiltunen N+N=N
         
Tussenstand Russische Superliga 2019 na 4 races
1. Mega-Lada Togliatti 13  
2. Bashkortostan-TsTVS Ufa 11  
3. Torpedo-ShAAZ Shadrinsk 5  
4. TsTVS DOSAAF Kamensk-Uralski 4  

Internationale IJsrace Weissenbach

Internationale IJsrace - Weissenbach - 20 jan. 2019
1. Luca Bauer Italië/Duitsland 15+3
2. Jasper Iwema Nederland 13+2
3. Markus Jell Duitsland 14+1
4. Günther Bauer Duitsland 12+R
5. Charly Ebner Oostenrijk 11
6. Simon Reitsma Nederland 9
7. Josef Kreuzberger Oostenrijk 8
8. Marc Geyer Duitsland 7
9. Franz Mayerbüchler Duitsland 7
10. Niek Schaap Nederland 6
11. Sebastian Gegenbauer Duitsland 6
12. David Lizák Tsjechië 5
13. Jiří Wildt Tsjechië 4
14. Philip Lageder Oostenrijk 2
15. Martin Běhal Tsjechië 1
16. Kevin Arzl Oostenrijk 0

WK-kwalificatie 1 Örnsköldsvik

WK-kwalificatie 1 - Örnsköldsvik - 12 jan. 2019
1. Dinar Valeev Rusland 15
2. Nikita Toloknov Rusland 14
3. Martin Haarahiltunen Zweden 13
4. Niclas Svensson Zweden 12
5. Andrej Shishegov Kazachstan/Rusland 11
6. Hans Weber Duitsland 10
7. Franky Zorn Oostenrijk 9
8. Tomi Tani Finland 7
9. Jonas Andersson Zweden 7
10. Timo Kankkunen Finland 6
11. Luca Bauer Italië/Duitsland 4
12. Jussi Nyrönen Finland 4
13. Bart Schaap Nederland 4
14. Jiří Wildt Tsjechië 2
15. Robert Růžička Tsjechië 1
16. Albin Lindblom Zweden 1
17. David Lizák Tsjechië 0

WK-kwalificatie 2 Kauhajoki

WK-kwalificatie 2 - Kauhajoki - 12 jan. 2019
1. Dmitri Khomitsevitsj Rusland 15
2. Daniil Ivanov Rusland 12
3. Stefan Svensson Zweden 11+3
4. Max Niedermaier Duitsland 11+2
5. Ove Ledström Zweden 10+3
6. Charly Ebner Oostenrijk 10+2
7. Stefan Pletschacher Duitsland 10+1
8. Jimmy Tuinstra Nederland 8
9. Tobias Busch Duitsland 6
10. Vladimir Tsjeblokov Kazachstan 6
11. Jasper Iwema Nederland 6
12. Marri Isoaho Finland 6
13. Josef Kreuzberger Oostenrijk 4
14. Christer Biskop Finland 2
15. Jan Pecina Tsjechië 1
16. Martin Běhal Tsjechië 1
17. Tomi Kirilov Finland 1
18. Jani Koivula Finland N

Finale 2 Russisch Kampioenschap 2019

Finale 2 Russisch Kampioenschap - Kamensk-Uralski - 4 & 5 jan. 2019
1. Daniil Ivanov Togliatti 15+15=30
2. Dmitri Khomitsevitsj Kamensk-Uralski 13+13=26
3. Dinar Valeev Ufa 11+14=25
4. Sergej Makarov Lukhovitsy 12+11=23
5. Nikita Toloknov Togliatti 11+11=22
6. Dmitri Koltakov Shadrinsk 10+11=21
7. Ivan Tsjitsjkov Ufa 6+7=13
8. Jevgeni Sharov Kamensk-Uralski 4+8=12
9. Konstantin Kolenkin Shadrinsk 6+6=12
10. Ivan Khuzhin Kamensk-Uralski 7+5=12
11. Jevgeni Sajdullin Togliatti 3+6=9
12. Nikita Tarasov Kamensk-Uralski 8+0=8
13. Igor Sajdullin Togliatti 4+3=7
14. Dmitri Borodin Shadrinsk 2+4=6
15. Vladimir Bobin Kamensk-Uralski 1+4=5
16. Nikita Shadrin Ufa 3+2=5
17. Dmitri Soljannikov Kamensk-Uralski 4+N=4
18. Nikita Bogdanov Ufa 0+N=0
       
Eindklassement Russisch Kampioenschap 2019
1. Daniil Ivanov Togliatti 56
2. Dmitri Koltakov Shadrinsk 51
3. Dmitri Khomitsevitsj Kamensk-Uralski 49
4. Dinar Valeev Ufa 47
5. Nikita Toloknov Togliatti 43
6. Sergej Makarov Lukhovitsy 39
7. Jevgeni Sharov Kamensk-Uralski 26
8. Dmitri Soljannikov Kamensk-Uralski 24
9. Ivan Tsjitsjkov Ufa 23
10. Jevgeni Sajdullin Togliatti 20
11. Nikita Tarasov Kamensk-Uralski 18
12. Igor Sajdullin Togliatti 16
  Konstantin Kolenkin Shadrinsk 16
14. Ivan Khuzhin Kamensk-Uralski 15
15. Nikita Bogdanov Ufa 11
  Vladimir Bobin Kamensk-Uralski 11
17. Nikita Shadrin Ufa 7
18. Dmitri Borodin Shadrinsk 2