Finale 1 Russisch Kampioenschap 2019

Finale 1 Russisch Kampioenschap - Togliatti - 22 & 23 dec. 2018
1. Dmitri Koltakov Shadrinsk 15+15=30
2. Daniil Ivanov Togliatti 13+13=26
3. Dmitri Khomitsevitsj Kamensk-Uralski 13+10=23
4. Dinar Valeev Ufa 10+12=22
5. Nikita Toloknov Togliatti 9+12=21
6. Dmitri Soljannikov Kamensk-Uralski 11+9=20
7. Sergej Makarov Lukhovitsy 8+8=16
8. Jevgeni Sharov Kamensk-Uralski 7+7=14
9. Nikita Bogdanov Ufa 5+6=11
  Jevgeni Sajdullin Togliatti 6+5=11
11. Nikita Tarasov Kamensk-Uralski 4+6=10
  Ivan Tsjitsjkov Ufa 4+6=10
13. Igor Sajdullin Togliatti 6+3=9
14. Vladimir Bobin Kamensk-Uralski 2+4=6
15. Konstantin Kolenkin Shadrinsk 3+1=4
16. Ivan Khuzhin Kamensk-Uralski 2+1=3
17. Nikita Shadrin Ufa 1+1=2
18. Andrej Stepanov Togliatti N+N=N

Voorrondes Russisch Kampioenschap 2019

Semifinale 1 Russisch Kampioenschap - Kamensk-Uralski - 15 & 16 dec. 2018
1. Igor Kononov Togliatti 15+15=30
2. Jevgeni Sajdullin Togliatti 12+12=24+3
3. Ivan Khuzhin Kamensk-Uralski 11+13=24+2
4. Dmitri Khomitsevitsj Kamensk-Uralski 11+12=23
5. Sergej Makarov Lukhovitsy 10+10=20+3
6. Igor Sajdullin Togliatti 12+8=20+2
7. Aleksandr Kozyrev Glazov 8+9=17
8. Vasili Nesytykh Kamensk-Uralski 11+3=14
9. Andrej Stepanov Togliatti 6+8=14
10. Aleksej Kolganov Lukhovitsy 6+7=13
11. Danil Nokhrin Izhevsk 4+6=10
12. Dmitri Strelkov Izhevsk 4+6=10
13. Konstantin Kolesnikov Glazov 3+4=7
14. Nikolaj Makarov Lukhovitsy 4+3=7
15. Vlas Nekrasov Izhevsk 2+2=4
16. Ivan Kosjakov Glazov 1+1=2
       
Semifinale 2 Russisch Kampioenschap - Shadrinsk - 15 & 16 dec. 2018
1. Dmitri Koltakov Shadrinsk 15+15=30
2. Dinar Valeev Ufa 13+14=27
3. Jevgeni Sharov Kamensk-Uralski 12+11=23
4. Nikita Tarasov Kamensk-Uralski 11+11=22
5. Konstantin Kolenkin Shadrinsk 8+13=21+3
6. Nikita Shadrin Ufa 10+11=21+2
7. Dmitri Borodin Shadrinsk 7+9=16
8. Eduard Krysov Jaroslavl 9+7=16
9. Maksim Kortsjemakha Novosibirsk 7+8=15
10. Artjom Akulov Shadrinsk 6+6=12
11. Andrej Zhdanov Novosibirsk 5+3=8
12. Rustam Akumbaev Shadrinsk 7+1=8
13. Ivan Simikov Krasnokamsk 3+4=7
14. Daniil Bezmaternykh Krasnokamsk 2+2=4
15. Artjom Afanasjev Ufa 1+3=4
16. Ivan Lvov Novosibirsk N+N=N
       
Semifinale 3 Russisch Kampioenschap - Ufa - 15 & 16 dec. 2018
1. Daniil Ivanov Togliatti 15+14=29
2. Nikita Bogdanov Ufa 13+13=26
3. Dmitri Soljannikov Kamensk-Uralski 13+13=26
4. Nikita Toloknov Togliatti 10+12=22
5. Ivan Tsjitsjkov Ufa 10+12=22
6. Vladimir Bobin Kamensk-Uralski 10+11=21
7. German Khanmurzin Shadrinsk 9+9=18
8. Vadim Svinukhov Togliatti 9+7=16
9. Maksim Karpukhin Saransk 7+6=13
10. Dmitri Bulankin Ufa 4+7=11
11. Jelisej Vydrin District Ufa 6+4=10
12. Maksim Maslikov Saransk 6+2=8
13. Danil Lushnikov Saransk 4+3=7
14. Anton Sozykin Neftekamsk 2+4=6
15. Nikita Panov Ufa 0+2=2
16. Mikhail Filatov Kumertau 1+1=2
17. Jevgeni Urakov Neftekamsk 1+N=1
18. Andrej Shishegov District Ufa N+N=N

Russische Superliga 2019 - races 1 & 2

Russische Superliga - races 1 & 2 - Kamensk-Uralski - 8-9 dec. 2018*
1. Mega-Lada 37+15=52 Igor Kononov 12+6=18
     (Togliatti)   Daniil Ivanov 10+5=15
      Igor Sajdullin 8+1=9
      Nikita Toloknov 5+3=8
      Jevgeni Sajdullin 2+N=2
2. Bashkortostan-TsTVS 31+12=43 Dinar Valeev 10+6=16
     (Ufa)   Nikolaj Krasnikov 9+3=12
      Ivan Tsjitsjkov 5+2=7
      Nikita Shadrin 5+0=5
      Nikita Bogdanov 2+1=3
3. TsTVS DOSAAF 30+10=40 Vasili Nesytykh 9+5=14
     (Kamensk-Uralski)   Dmitri Khomitsevitsj 6+3=9
      Jevgeni Sharov 8+1=9
      Martin Haarahiltunen 7+1=8
      Ivan Khuzhin  N+N=N
4. Torpedo-ShAAZ   Dmitri Koltakov 15+6=21
     (Shadrinsk)   Franky Zorn 6+2=8
      Konstantin Kolenkin 1+2=3
      Rustam Akumbaev 0+1=1
      German Khanmurzin 0+N=0
         
* De race werd op zondag afgebroken na twee series.