Uitslagen

Ice Speedway of Nations 2019

WK Teams - Togliatti - 16 & 17 feb. 2019
1. Rusland 30+30=60 Daniil Ivanov 12+11=23
      Dmitri Koltakov 10+10=20
      Dmitri Khomitsevitsj 8+9=17
2. Zweden 26+26=52 Niclas Svensson 9+10=19
      Ove Ledström 8+9=17
      Martin Haarahiltunen 9+7=16
3. Oostenrijk 22+16=38 Franky Zorn 13+10=23
      Charly Ebner 8+4=12
      Josef Kreuzberger 1+2=3
4. Duitsland 17+17=34 Max Niedermaier 10+11=21
      Stefan Pletschacher 4+3=7
      Hans Weber 3+3=6
5. Finland 12+12=24 Matti Isoaho 8+6=14
      Tomi Tani 4+6=10
      Jussi Nyrönen 0+0=0
6. Kazachstan 10+12=22 Vladimir Tsjeblokov 6+9=15
      Denis Slepukhin 3+3=6
      Sergej Serov 1+0=1
7. Tsjechië 9+12=21 Andrej Diviš 6+8=14
      Jan Klauz 1+3=4
      Lukáš Volejník 2+1=3

 

Europees Kampioenschap 2019

Europees Kampioenschap - Ufa - 9 & 10 feb. 2019
1. Sergej Makarov Rusland 15+16=31
2. Ivan Tsjitsjkov Rusland 14+15=29
3. Luca Bauer Duitsland/Italië 13+13=26+3
4. Jasper Iwema Nederland 12+14=26+2
5. Markus Jell Duitsland 11+11=22
6. Albin Lindblom Zweden 10+10=20
7. Jonas Andersson Zweden 6+12=18
8. Dmitri Soljannikov Rusland 16+2=18
9. Andrej Diviš Tsjechië 8+9=17
  Josef Kreuzberger Oostenrijk 9+8=17
11. Tomi Tani Finland 5+7=12
12. Jan Klauz Tsjechië 4+6=10
13. Lukáš Volejník Tsjechië 7+1=8
14. Nikita Bogdanov Rusland N+5=5
  Jussi Nyrönen Finland 2+3=5
16. Nikita Shadrin Rusland N+4=4
17. Janni-Pekka Koivula Finland 3+0=3
18. Sebastian Gegenbauer Duitsland 1+0=1

Klassement WK 2019

WK-klassement 2019 1.1 1.2 2.1 2.2 3.1 3.2 4.1 4.2 5.1 5.2 tot.
1. (106) Dmitri Koltakov Rusland 13 18 19 14              64
2. (333) Daniil Ivanov Rusland 19 19 17 9             64
3. (919) Dmitri Khomitsevitsj Rusland 17 18 13  12              48
4. (114) Dinar Valeev Rusland 17 15 17 11             60
5. (383) Nikita Toloknov Rusland 10 11 15 9             45
6. (199) Martin Haarahiltunen Zweden 15 11             36
7. (33) Hans Weber Duitsland 9 9             31
8. (181) Andrej Shishegov Rusland/Kazachstan 4 8 6 8             26
9. (58) Stefan Svensson Zweden 5 7 7 6             25
10. (97) Ove Ledström Zweden 9 4             22
11. (16) Konstantin Kolenkin Rusland - - 10 12 - - - - - - 22
12. (192) Niclas Svensson Zweden 6 6             20
13. (65) Charly Ebner Oostenrijk 2 3 3 3             11
14. (88) Max Niedermaier Duitsland 3 5             11
15. (17) Dmitri Borodin Rusland - - 4 7 - - - - - - 11
16. (100) Franky Zorn Oostenrijk 7 N N             7
17. (99) Stefan Pletschacher Duitsland N N 3 3             6
18. (18) German Khanmurzin Rusland - - 0 4 - - - - - - 4
19. (5) Vladimir Tsjeblokov Kazachstan 0 2 - - - - - - - - 2
20. (16) Sergej Serov Kazachstan 1 1 - - - - - - - - 2
21. (17) Denis Slepukhin Kazachstan N 1 - - - - - - - - 1
22. (18) Pavel Nekrasov Kazachstan N 0 - - - - - - - - 0
                              
WK-finales 2019
1 = Almaty Kazachstan                      
2 = Shadrinsk Rusland                      
3 = Berlijn Duitsland                      
4 = Inzell Duitsland                      
5 = Heerenveen Nederland                      

WK-finale 2.2 Shadrinsk

WK-finale 2.2 - Shadrinsk - 10 feb. 2019
1. (106) Dmitri Koltakov Rusland 14
2. (919) Dmitri Khomitsevitsj Rusland 12
3. (16) Konstantin Kolenkin Rusland 12
4. (114) Dinar Valeev Rusland 11
5. (333) Daniil Ivanov Rusland 9
6. (33) Hans Weber Duitsland 9
7. (383) Nikita Toloknov Rusland 9
8. (181) Andrej Shishegov Rusland/Kazachstan 8
9. (17) Dmitri Borodin Rusland 7
10. (58) Stefan Svensson Zweden 6
11. (97) Ove Ledström Zweden 5
12. (18) German Khanmurzin Rusland 4
13. (65) Charly Ebner Oostenrijk 3
14. (99) Stefan Pletschacher Duitsland 3
15. (199) Martin Haarahiltunen Zweden 2
16. (88) Max Niedermaier Duitsland 2
17. (192) Niclas Svensson Zweden 2

Vanwege de slechte conditie van het ijs is de race na 20 heats gestopt, en zijn er geen finaleheats gereden.

WK-finale 2.1 Shadrinsk

WK-finale 2.1 - Shadrinsk - 9 feb. 2019 s1 s2 fin. tot.
1. (333) Daniil Ivanov Rusland 12 2   3 17
2. (106) Dmitri Koltakov Rusland 14 3   2 19
3. (114) Dinar Valeev Rusland 13   3 1 17
4. (383) Nikita Toloknov Rusland 13   2 d 15
5. (919) Dmitri Khomitsevitsj Rusland 12   1   13
6. (16) Konstantin Kolenkin Rusland 10 0     10
7. (199) Martin Haarahiltunen Zweden 7 1     8
8. (58) Stefan Svensson Zweden 7   0   7
9. (192) Niclas Svensson Zweden 6       6
10. (181) Andrej Shishegov Rusland/Kazachstan 6       6
11. (97) Ove Ledström Zweden 4       4
12. (33) Hans Weber Duitsland 4       4
13. (17) Dmitri Borodin Rusland 4       4
14. (665) Charly Ebner Oostenrijk 3       3
15. (99) Stefan Pletschacher Duitsland 3       3
16. (88) Max Niedermaier Duitsland 1       1
17. (18) German Khanmurzin Rusland 0       0

weden

 

WK-finale 1.2 Almaty

WK-finale 1.2 - Almaty - 3 feb. 2019 s1 s2 fin. tot.
1. (333) Daniil Ivanov Rusland 13   3 3 19
2. (106) Dmitri Koltakov Rusland 13 3   2 18
3. (919) Dmitri Khomitsevitsj Rusland 15 2   1 18
4. (114) Dinar Valeev Rusland 13   2 0 15
5. (199) Martin Haarahiltunen Zweden 11   d   11
6. (383) Nikita Toloknov Rusland 10 1     11
7. (33) Hans Weber Duitsland 8   1   9
8. (181) Andrej Shishegov Rusland/Kazachstan 8 R     8
9. (58) Stefan Svensson Zweden 7       7
10. (192) Niclas Svensson Zweden 6       6
11. (88) Max Niedermaier Duitsland 5       5
12. (97) Ove Ledström Zweden 4       4
13. (665) Charly Ebner Oostenrijk 3       3
14. (5) Vladimir Tsjeblokov Kazachstan 2       2
15. (16) Sergej Serov Kazachstan 1       1
16. (17) Sergej Slepukhin Kazachstan 1       1
17. (18) Pavel Nekrasov Kazachstan 0       0
18. (100) Franky Zorn Oostenrijk N       N

WK-finale 1.1 Almaty

WK-finale 1.1 - Almaty - 2 feb. 2019 s1 s2 fin. tot.
1. (114) Dinar Valeev Rusland 11   3 3 17
2. (333) Daniil Ivanov Rusland 14 3   2 19
3. (919) Dmitri Khomitsevitsj Rusland 14   2 1 17
4. (199) Martin Haarahiltunen Zweden 13 2   d 15
5. (106) Dmitri Koltakov Rusland 13   d   13
6. (383) Nikita Toloknov Rusland 9 1     10
7. (97) Ove Ledström Zweden 9 0     9
8. (33) Hans Weber Duitsland 8   1   9
9. (100) Franky Zorn Oostenrijk 7       7
10. (192) Niclas Svensson Zweden 6       6
11. (58) Stefan Svensson Zweden 5       5
12. (181) Andrej Shishegov Rusland/Kazachstan 4       4
13. (88) Max Niedermaier Duitsland 3       3
14. (665) Charly Ebner Oostenrijk 2       2
15. (16) Sergej Serov Kazachstan 1       1
16. (5) Vladimir Cheblokov Kazachstan 0       0
17. (17) Denis Slepukhin Kazachstan N       N
18. (18) Pavel Nekrasov Kazachstan N       N

Russische Liga 2019 - races 1 & 2

Russische Liga - races 1 & 2 - Neftekamsk - 26-27 jan. 2019
1. STK Neftekamsk 22+24=46 Dmitri Bulankin 8+12=20
     (Neftekamsk)   Andrej Shishegov 10+9=19
      Anton Sozykin 4+3=7
2. STS Tsybrov 21+21=42 Sergej Makarov 17+15=32
     (Lukhovitsy)   Nikolaj Makarov 4+2=6
      Aleksej Kolganov 0+4=4
2. TsTVS DOSAAF 22+20=42 Nikita Tarasov 11+11=22
     (Kamensk-Uralski)   Vladimir Bobin 8+2=10
      Ivan Khuzhin 3+7=10
4. CSKA 22+19=41 Eduard Krysov 16+16=32
     (Jaroslavl)   Jasper Iwema 5+2=7
      Juri Ivanov 1+1=2
5. Siberië 21+14=35 Maksim Kortsjemakha 17+12=29
     (Novosibirsk)   Andrej Zhdanov 4+2=6
         
6. Mordovia 10+14=24 Maksim Karpukhin 8+8=16
     (Saransk)   Maksim Maslikov 0+5=5
      Daniil Lushnikov 2+1=3
7. Pogress 7+12=19 Aleksandr Kozyrev 2+12=14
     (Glazov)   Konstantin Kolesnikov 4+0=4
      Ilja Kosjakov 1+0=1

Russische Superliga 2019 - races 5 & 6

Russische Superliga - races 5 & 6 - Ufa - 26-27 jan. 2019
1. Mega-Lada 33+33=66 Daniil Ivanov 11+15=26
     (Togliatti)   Nikita Toloknov 11+11=22
      Jevgeni Sajdullin 7+5=12
      Igor Sajdullin 4+2=6
      Vadim Svinukhov N+N=N
2. TsTVS DOSAAF 28+37=65 Dmitri Khomitsevitsj 11+10=21
     (Kamensk-Uralski)   Dmitri Soljannikov 7+9=16
      Martin Haarahiltunen 6+9=15
      Jevgeni Sharov 4+9=13
      Vasili Nesytykh N+N=N
3. Bashkortostan-TsTVS 29+26=55 Ivan Tsjitsjkov 9+9=18
     (Ufa)   Dinar Valeev 8+9=17
      Nikolaj Krasnikov 8+3=11
      Nikita Shadrin 4+N=4
      Nikita Bogdanov N+5=5
4. Torpedo-ShAAZ 28+24=52 Dmitri Koltakov 15+13=28
     (Shadrinsk)   Franky Zorn 5+5=10
      Konstantin Kolenkin 3+6=9
      Dmitri Borodin 3+0=3
      German Khanmurzin 2+0=2
         
Tussenstand Russische Superliga 2019 na 6 races
1. Mega-Lada Togliatti 21  
2. Bashkortostan-TsTVS Ufa 16  
3. TsTVS DOSAAF Kamensk-Uralski 10  
4. Torpedo-ShAAZ Shadrinsk 8  

Russische Superliga 2019 - races 3 & 4

Russische Superliga - races 3 & 4 - Shadrinsk - 19-20 jan. 2019
1. Bashkortostan-TsTVS 33+37=70 Dinar Valeev 11+15=26
     (Ufa)   Ivan Tsjitsjkov 7+9=16
      Nikolaj Krasnikov 8+7=15
      Nikita Bogdanov 7+6=13
      Nikita Shadrin N+N=N
1. Mega-Lada 36+34=70 Nikita Toloknov 12+10=22
     (Togliatti)   Daniil Ivanov 8+10=18
      Jevgeni Sajdullin 7+9=16
      Igor Sajdullin 9+5=14
      Vadim Svinukhov N+N=N
3. Torpedo-ShAAZ 27+29=56 Dmitri Koltakov 14+14=28
     (Shadrinsk)   Konstantin Kolenkin 9+7=16
      Franky Zorn 1+5=6
      Dmitri Borodin 2+3=5
      German Khanmurzin 1+0=1
4. TsTVS DOSAAF 23+19=42 Dmitri Khomitsevitsj 9+6=15
     (Kamensk-Uralski)   Dmitri Soljannikov 6+8=14
      Jevgeni Sharov 8+3=11
      Vasili Nesytykh 0+2=2
        Martin Haarahiltunen N+N=N
         
Tussenstand Russische Superliga 2019 na 4 races
1. Mega-Lada Togliatti 13  
2. Bashkortostan-TsTVS Ufa 11  
3. Torpedo-ShAAZ Shadrinsk 5  
4. TsTVS DOSAAF Kamensk-Uralski 4  

Internationale IJsrace Weissenbach

Internationale IJsrace - Weissenbach - 20 jan. 2019
1. Luca Bauer Italië/Duitsland 15+3
2. Jasper Iwema Nederland 13+2
3. Markus Jell Duitsland 14+1
4. Günther Bauer Duitsland 12+R
5. Charly Ebner Oostenrijk 11
6. Simon Reitsma Nederland 9
7. Josef Kreuzberger Oostenrijk 8
8. Marc Geyer Duitsland 7
9. Franz Mayerbüchler Duitsland 7
10. Niek Schaap Nederland 6
11. Sebastian Gegenbauer Duitsland 6
12. David Lizák Tsjechië 5
13. Jiří Wildt Tsjechië 4
14. Philip Lageder Oostenrijk 2
15. Martin Běhal Tsjechië 1
16. Kevin Arzl Oostenrijk 0