Uitslagen

Rusland Cup 2019

Rusland Cup - Vjatskye Poljany - 16 & 17 feb. 2019
1. Igor Kononov Togliatti 12+12=24
2. Ivan Tsjitsjkov Ufa 11+11=22
3. Jevgeni Sajdullin Togliatti 10+11=21
4. Vladimir Bobin Kamensk-Uralski 8+12=20
5. Sergej Makarov Lukhovitsy 10+10=20
6. Nikita Tarasov Kamensk-Uralski 9+11=20
7. Konstantin Kolenkin Shadrinsk 11+7=18
8. Nikita Bogdanov Ufa 8+10=18
9. Jevgeni Sharov Kamensk-Uralski 8+8=16
10. Igor Sajdullin Togliatti 10+6=16
11. Ivan Khuzhin Kamensk-Uralski 5+9=11
12. Nikita Shadrin Ufa 4+5=9
13. Vasili Nesytykh Kamensk-Uralski 3+3=6
14. Maksim Kortsjemakha Novosibirsk 6+0=6
15. Dmitri Borodin Shadrinsk 3+2=5
16. German Khanmurzin Shadrinsk 2+1=3
17. Vadim Svinukhov Togliatti N+2=2

Ice Speedway of Nations 2019

WK Teams - Togliatti - 16 & 17 feb. 2019
1. Rusland 30+30=60 Daniil Ivanov 12+11=23
      Dmitri Koltakov 10+10=20
      Dmitri Khomitsevitsj 8+9=17
2. Zweden 26+26=52 Niclas Svensson 9+10=19
      Ove Ledström 8+9=17
      Martin Haarahiltunen 9+7=16
3. Oostenrijk 22+16=38 Franky Zorn 13+10=23
      Charly Ebner 8+4=12
      Josef Kreuzberger 1+2=3
4. Duitsland 17+17=34 Max Niedermaier 10+11=21
      Stefan Pletschacher 4+3=7
      Hans Weber 3+3=6
5. Finland 12+12=24 Matti Isoaho 8+6=14
      Tomi Tani 4+6=10
      Jussi Nyrönen 0+0=0
6. Kazachstan 10+12=22 Vladimir Tsjeblokov 6+9=15
      Denis Slepukhin 3+3=6
      Sergej Serov 1+0=1
7. Tsjechië 9+12=21 Andrej Diviš 6+8=14
      Jan Klauz 1+3=4
      Lukáš Volejník 2+1=3

 

Europees Kampioenschap 2019

Europees Kampioenschap - Ufa - 9 & 10 feb. 2019
1. Sergej Makarov Rusland 15+16=31
2. Ivan Tsjitsjkov Rusland 14+15=29
3. Luca Bauer Duitsland/Italië 13+13=26+3
4. Jasper Iwema Nederland 12+14=26+2
5. Markus Jell Duitsland 11+11=22
6. Albin Lindblom Zweden 10+10=20
7. Jonas Andersson Zweden 6+12=18
8. Dmitri Soljannikov Rusland 16+2=18
9. Andrej Diviš Tsjechië 8+9=17
  Josef Kreuzberger Oostenrijk 9+8=17
11. Tomi Tani Finland 5+7=12
12. Jan Klauz Tsjechië 4+6=10
13. Lukáš Volejník Tsjechië 7+1=8
14. Nikita Bogdanov Rusland N+5=5
  Jussi Nyrönen Finland 2+3=5
16. Nikita Shadrin Rusland N+4=4
17. Janni-Pekka Koivula Finland 3+0=3
18. Sebastian Gegenbauer Duitsland 1+0=1

WK-finale 2.2 Shadrinsk

WK-finale 2.2 - Shadrinsk - 10 feb. 2019
1. (106) Dmitri Koltakov Rusland 14
2. (919) Dmitri Khomitsevitsj Rusland 12
3. (16) Konstantin Kolenkin Rusland 12
4. (114) Dinar Valeev Rusland 11
5. (333) Daniil Ivanov Rusland 9
6. (33) Hans Weber Duitsland 9
7. (383) Nikita Toloknov Rusland 9
8. (181) Andrej Shishegov Rusland/Kazachstan 8
9. (17) Dmitri Borodin Rusland 7
10. (58) Stefan Svensson Zweden 6
11. (97) Ove Ledström Zweden 5
12. (18) German Khanmurzin Rusland 4
13. (65) Charly Ebner Oostenrijk 3
14. (99) Stefan Pletschacher Duitsland 3
15. (199) Martin Haarahiltunen Zweden 2
16. (88) Max Niedermaier Duitsland 2
17. (192) Niclas Svensson Zweden 2

Vanwege de slechte conditie van het ijs is de race na 20 heats gestopt, en zijn er geen finaleheats gereden.

WK-finale 2.1 Shadrinsk

WK-finale 2.1 - Shadrinsk - 9 feb. 2019 s1 s2 fin. tot.
1. (333) Daniil Ivanov Rusland 12 2   3 17
2. (106) Dmitri Koltakov Rusland 14 3   2 19
3. (114) Dinar Valeev Rusland 13   3 1 17
4. (383) Nikita Toloknov Rusland 13   2 d 15
5. (919) Dmitri Khomitsevitsj Rusland 12   1   13
6. (16) Konstantin Kolenkin Rusland 10 0     10
7. (199) Martin Haarahiltunen Zweden 7 1     8
8. (58) Stefan Svensson Zweden 7   0   7
9. (192) Niclas Svensson Zweden 6       6
10. (181) Andrej Shishegov Rusland/Kazachstan 6       6
11. (97) Ove Ledström Zweden 4       4
12. (33) Hans Weber Duitsland 4       4
13. (17) Dmitri Borodin Rusland 4       4
14. (665) Charly Ebner Oostenrijk 3       3
15. (99) Stefan Pletschacher Duitsland 3       3
16. (88) Max Niedermaier Duitsland 1       1
17. (18) German Khanmurzin Rusland 0       0

weden

 

WK-finale 1.2 Almaty

WK-finale 1.2 - Almaty - 3 feb. 2019 s1 s2 fin. tot.
1. (333) Daniil Ivanov Rusland 13   3 3 19
2. (106) Dmitri Koltakov Rusland 13 3   2 18
3. (919) Dmitri Khomitsevitsj Rusland 15 2   1 18
4. (114) Dinar Valeev Rusland 13   2 0 15
5. (199) Martin Haarahiltunen Zweden 11   d   11
6. (383) Nikita Toloknov Rusland 10 1     11
7. (33) Hans Weber Duitsland 8   1   9
8. (181) Andrej Shishegov Rusland/Kazachstan 8 R     8
9. (58) Stefan Svensson Zweden 7       7
10. (192) Niclas Svensson Zweden 6       6
11. (88) Max Niedermaier Duitsland 5       5
12. (97) Ove Ledström Zweden 4       4
13. (665) Charly Ebner Oostenrijk 3       3
14. (5) Vladimir Tsjeblokov Kazachstan 2       2
15. (16) Sergej Serov Kazachstan 1       1
16. (17) Sergej Slepukhin Kazachstan 1       1
17. (18) Pavel Nekrasov Kazachstan 0       0
18. (100) Franky Zorn Oostenrijk N       N

WK-finale 1.1 Almaty

WK-finale 1.1 - Almaty - 2 feb. 2019 s1 s2 fin. tot.
1. (114) Dinar Valeev Rusland 11   3 3 17
2. (333) Daniil Ivanov Rusland 14 3   2 19
3. (919) Dmitri Khomitsevitsj Rusland 14   2 1 17
4. (199) Martin Haarahiltunen Zweden 13 2   d 15
5. (106) Dmitri Koltakov Rusland 13   d   13
6. (383) Nikita Toloknov Rusland 9 1     10
7. (97) Ove Ledström Zweden 9 0     9
8. (33) Hans Weber Duitsland 8   1   9
9. (100) Franky Zorn Oostenrijk 7       7
10. (192) Niclas Svensson Zweden 6       6
11. (58) Stefan Svensson Zweden 5       5
12. (181) Andrej Shishegov Rusland/Kazachstan 4       4
13. (88) Max Niedermaier Duitsland 3       3
14. (665) Charly Ebner Oostenrijk 2       2
15. (16) Sergej Serov Kazachstan 1       1
16. (5) Vladimir Cheblokov Kazachstan 0       0
17. (17) Denis Slepukhin Kazachstan N       N
18. (18) Pavel Nekrasov Kazachstan N       N

Russische Liga 2019 - races 1 & 2

Russische Liga - races 1 & 2 - Neftekamsk - 26-27 jan. 2019
1. STK Neftekamsk 22+24=46 Dmitri Bulankin 8+12=20
     (Neftekamsk)   Andrej Shishegov 10+9=19
      Anton Sozykin 4+3=7
2. STS Tsybrov 21+21=42 Sergej Makarov 17+15=32
     (Lukhovitsy)   Nikolaj Makarov 4+2=6
      Aleksej Kolganov 0+4=4
2. TsTVS DOSAAF 22+20=42 Nikita Tarasov 11+11=22
     (Kamensk-Uralski)   Vladimir Bobin 8+2=10
      Ivan Khuzhin 3+7=10
4. CSKA 22+19=41 Eduard Krysov 16+16=32
     (Jaroslavl)   Jasper Iwema 5+2=7
      Juri Ivanov 1+1=2
5. Siberië 21+14=35 Maksim Kortsjemakha 17+12=29
     (Novosibirsk)   Andrej Zhdanov 4+2=6
         
6. Mordovia 10+14=24 Maksim Karpukhin 8+8=16
     (Saransk)   Maksim Maslikov 0+5=5
      Daniil Lushnikov 2+1=3
7. Pogress 7+12=19 Aleksandr Kozyrev 2+12=14
     (Glazov)   Konstantin Kolesnikov 4+0=4
      Ilja Kosjakov 1+0=1

Russische Superliga 2019 - races 5 & 6

Russische Superliga - races 5 & 6 - Ufa - 26-27 jan. 2019
1. Mega-Lada 33+33=66 Daniil Ivanov 11+15=26
     (Togliatti)   Nikita Toloknov 11+11=22
      Jevgeni Sajdullin 7+5=12
      Igor Sajdullin 4+2=6
      Vadim Svinukhov N+N=N
2. TsTVS DOSAAF 28+37=65 Dmitri Khomitsevitsj 11+10=21
     (Kamensk-Uralski)   Dmitri Soljannikov 7+9=16
      Martin Haarahiltunen 6+9=15
      Jevgeni Sharov 4+9=13
      Vasili Nesytykh N+N=N
3. Bashkortostan-TsTVS 29+26=55 Ivan Tsjitsjkov 9+9=18
     (Ufa)   Dinar Valeev 8+9=17
      Nikolaj Krasnikov 8+3=11
      Nikita Shadrin 4+N=4
      Nikita Bogdanov N+5=5
4. Torpedo-ShAAZ 28+24=52 Dmitri Koltakov 15+13=28
     (Shadrinsk)   Franky Zorn 5+5=10
      Konstantin Kolenkin 3+6=9
      Dmitri Borodin 3+0=3
      German Khanmurzin 2+0=2
         
Tussenstand Russische Superliga 2019 na 6 races
1. Mega-Lada Togliatti 21  
2. Bashkortostan-TsTVS Ufa 16  
3. TsTVS DOSAAF Kamensk-Uralski 10  
4. Torpedo-ShAAZ Shadrinsk 8  

Russische Superliga 2019 - races 3 & 4

Russische Superliga - races 3 & 4 - Shadrinsk - 19-20 jan. 2019
1. Bashkortostan-TsTVS 33+37=70 Dinar Valeev 11+15=26
     (Ufa)   Ivan Tsjitsjkov 7+9=16
      Nikolaj Krasnikov 8+7=15
      Nikita Bogdanov 7+6=13
      Nikita Shadrin N+N=N
1. Mega-Lada 36+34=70 Nikita Toloknov 12+10=22
     (Togliatti)   Daniil Ivanov 8+10=18
      Jevgeni Sajdullin 7+9=16
      Igor Sajdullin 9+5=14
      Vadim Svinukhov N+N=N
3. Torpedo-ShAAZ 27+29=56 Dmitri Koltakov 14+14=28
     (Shadrinsk)   Konstantin Kolenkin 9+7=16
      Franky Zorn 1+5=6
      Dmitri Borodin 2+3=5
      German Khanmurzin 1+0=1
4. TsTVS DOSAAF 23+19=42 Dmitri Khomitsevitsj 9+6=15
     (Kamensk-Uralski)   Dmitri Soljannikov 6+8=14
      Jevgeni Sharov 8+3=11
      Vasili Nesytykh 0+2=2
        Martin Haarahiltunen N+N=N
         
Tussenstand Russische Superliga 2019 na 4 races
1. Mega-Lada Togliatti 13  
2. Bashkortostan-TsTVS Ufa 11  
3. Torpedo-ShAAZ Shadrinsk 5  
4. TsTVS DOSAAF Kamensk-Uralski 4  

Internationale IJsrace Weissenbach

Internationale IJsrace - Weissenbach - 20 jan. 2019
1. Luca Bauer Italië/Duitsland 15+3
2. Jasper Iwema Nederland 13+2
3. Markus Jell Duitsland 14+1
4. Günther Bauer Duitsland 12+R
5. Charly Ebner Oostenrijk 11
6. Simon Reitsma Nederland 9
7. Josef Kreuzberger Oostenrijk 8
8. Marc Geyer Duitsland 7
9. Franz Mayerbüchler Duitsland 7
10. Niek Schaap Nederland 6
11. Sebastian Gegenbauer Duitsland 6
12. David Lizák Tsjechië 5
13. Jiří Wildt Tsjechië 4
14. Philip Lageder Oostenrijk 2
15. Martin Běhal Tsjechië 1
16. Kevin Arzl Oostenrijk 0